RADMED A.Ş. faaliyetlerine, 1997 yılında Ankara Merkez Ofisinde Radyofarmasötik ve Radyoimmunoassay ürünlerinin ithalatı ile başlamıştır. Yönetim tarafından benimsenen yenilikçi vizyonu, girişimci ve kendini geliştiren yapısı, müşteri odaklı çalışmaları ve profesyonel ekibi ile kısa zamanda ürün portföyünü çeşitlendirmiş ve günümüzde sektöründe üst sıralara yerleşmiştir.

2000 yılında Istanbul Ofisini açan RADMED A.Ş. yaygın bayii ağı ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini Türkiye geneline taşımıştır.

Kuruluşundan bu yana dünyanın çeşitli ülkelerinde alanlarında lider olan firmaların Türkiye temsilciliklerini yürüterek, tanı ve tedavi alanlarında radyoaktif (Radyofarmasötik, Radyoterapi, Radyonüklid Terapi, Radyoimmunoassay, Araştırma Kitleri) ve radyoaktif olmayan (Otoanalizörler, EIA, Hızlı Testler v.b.) geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Radmed.A.Ş., tedavi alanında Y-90, Re-186 ve Er-169 ile eklem içi tedavi ürünlerini, kemik metastazlarında ağrı palyasyonu için Sm-153 ürününü ve karaciğer kanseri tedavisinde Y-90 mikroküre ürününü Türkiye'ye ilk kez kazandıran firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Radmed A.Ş. ayrıca tanı alanında kemik belirteçlerinde tüm ürün paneline, Down Sendromu (trizomi21, trizomi 13-18), risk faktörü hesaplamasında Türkiye'de 1st trimester (İlk 3 ayllık term) tanı testlerine, sepsis ve septik şokta kullanılan Prokalsitonin (PCT) parametresine, otoanalizör sistemde kryptor cihazına, nefes darlığı (dispne) paneline sahip olarak sektörde hep ilklere imza atmıştır.

RADMED A.Ş., konusunda uzman ekibi ile, özel ve resmi sağlık kurumlarına olan hizmetlerini her geçen yıl artan kalite bilinci ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine göre devam ettirmektedir.

 
©2018 RADMED A.Ş.   Yasal Uyarı

[ ana sayfa ]  [ site haritası ]  [ İletişim ]  [ Arama ]  [ English ]