Ürün Bilgisi

Eckert&Ziegler Isotope Products IGG100 Galyum-68 Jeneratörü siklotronda bağımsız PET radyofarmasötiklerinin sentezi için bir pozitron yayıcısı sağlar.

 Tanım

Eckert&Ziegler Isotope Products (EZIP) İyonik Galyum Jeneratörü üzerine Germanyum-68 emdirilmiş titanyum dioksit bir yatak içeren borosilikat cam kolonlardan oluşan kapalı bir sistemdir. Galyum-68, radyoaktif ebeveyninin bozulumuyla sürekli olarak üretilir ve 0.1M HCI ile sağımı yapılır.

Bu jeneratör sağımdaki hem Ge-68 içeriğinin ve hemde metal safsızlıkların minimize edilmesi için tasarlanmıştır. IGG100 Jeneratörünün profili birim hacme maksimum aktivite konsantrasyonu için optimize edilmiştir. Jeneratör, sadece 1,5 mL içerisinde konsantre edilmiş, %75'in üzerinde aktivite ile, 5mL kullanılarak tamamen sağılabilir.

Güvenliği, güvenilirliği ve kolaylığı artırmak IGG100 demontaj gerektirmez. Kullanıma hazır bir halde yüklenir. Kolay kurulum amacıyla giriş ve çıkış hatlarında kapak iliştirilmiş Luer dişi bağlantılar kullanılır. EZIP sürekli yüksek kaliteli ürünlerin üretimini garanti edecek bir dizi endüstri standardına ve düzenlemelerine dayalı kapsamlı kalite ve düzenleme programlarını korur. IGG100 Jeneratör cihazı bu düzenleyici standartlara ve iyi uygulamalara göre üretilmiştir.

 Avantajları

EZIP'in IGG100 Jeneratörü kullanıma hazır bağımsız bir cihazdır ve tam muhafazalıdır. IGG100 küçük ve hafif olmasına bağlı olarak kolayca taşınabilir ve kurulabilir. Sağımla hiçbir metal teması yoktur. Ga68-peptidleri için (Ga-DOTA-bileşikli peptidler için temel verilere bakınız) Modüler-Lab sistemine uygulanabilir ve orada tam otomatik olarak sağılabilir.

UYARI
Bu ürün insanlarda kullanım amaçlı değildir.                                                  
Farmasötik ürün olarak onaylanmamıştır.
İnsanlar için kullanım veya klinik diagnostik reaktif olarak kullanımının uygunluğunun ve ayrıca gerekli düzenleyici merciiler ile uyumluluğunun doğrulaması sadece alıcının sorumluluğu altındadır.
*Patenti Beklemededir.
 
©2018 RADMED A.Ş.   Yasal Uyarı

[ ana sayfa ]  [ site haritası ]  [ İletişim ]  [ Arama ]  [ English ]